hero image
Logo Resort Jezerné
RESORT JEZERNÉ

Krásy Valašska z první ruky

Ubytování a ski areál ve Velkých Karlovicích

Den příjezdu
25.července
Den odjezdu
26.července
Počet hostů
2osoby
RESORT JEZERNÉ

Vítejte

Nechte se obklopit krásou východomoravské přírody, tichem, klidem, malebnými kopci, vyzívajícími svahy, spoustou vyžití a hřejivou atmosférou. Mějte každé lákavé místo Valašska a Beskyd co by kamenem dohodil. Proto Velké Karlovice fungují, jako bezdrátová nabíječka, místo pro rekreaci.

Možnosti ubytování
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pozadí
VALAŠSKO A BESKYDY

Co podniknout v létě?

Dovolená v horách, u vody nebo na kolech? Proč ne všechno najednou? Nasávání čistého horského vzduchu, toulky po místních hřebenech, objevování výhledů a rozhleden, zdolávání vrcholů jako Lysá Hora nebo Smrk, skoro 90 km dlouhá Cyklostezka, Rožnovský Skanzen, Pustevny, místní Welness centra, vodní nádrže ke koupání a mnoho dalšího.

Zjistit více
SKIAREÁL JEZERNÉ

Lyžování

Lyžování na úpatí Soláně, ideální pro rodiny s dětmi a učení lyžovat v poklidné atmosféře.

skipas
skipas
skiareal_intro_8f44e057e9.jpg
Pozadí
VALAŠSKO A BESKYDY

Co podniknout v zimě?

Místní hřebeny jsou legendární pro své trasy zimní turistiky a hlavně běžkaření. Vydejte se po stopách závodníků Karlovské padesátky nebo na okruhy protínající Pustevny či Soláň. Co je lepšího než se po mrazivých zimních radovánkách ohřát v roubeném hostinci u punče či svařáku? Na trasách a pod vleky jsou samozřejmě záchytné body. Bobování, bruslení, wellness a mnohé další aktivity tu na vás jen čekají.

Více o zimních aktivitách

RESORT JEZERNÉ

Odebírejte novinky

Nenechte si ujít žádnou událost či speciální nabídku.