Logo Resort Jezerné

Akce Skicrossový Hobík na Jezerném

Závody ve skicrossu na lehké trati pro lyžaře "hobíky" neregistrované v SLČR konané 19. února.

Zpět

SKICROSSOVÝ HOBÍK NA JEZERNÉM

Závody ve skicrossu na lehké trati pro lyžaře “hobíky” neregistrované v SLČR. Místo konání: Ski areál Jezerné – Velké Karlovice Datum konání: 19. února 2022

PROGRAM

do 10.00 – tréninkové jízdy 10.00 – 10.30 prezentace účastníků 10.45 – start závodu Vyhlášení vítězů – ihned po zpracování výsledků (předpokládáme mezi 11.30 – 13.30)

KATEGORIE (bez rozdělení na muže a ženy)

2013 a mladší 2010 – 2012 2007 – 2009 2004 – 2006 2003 a starší

Závodníci jednotlivých kategorií budou rozlosováni do pavouka, kdy v každé rozjížďce budou 2 až 4 závodníci, což bude záležet na počtu přihlášených závodníků do dané kategorie. V případě celkového nízkého počtu účastníků, mohou být navýšeny rozjížďky pomocí kombinací jednotlivých závodníků (o tom bude rozhodnuto hlavním rozhodčím). Pavouk je postaven na vyřazovacím principu, které bude vysvětlen až na místě dle počtu přihlášených účastníků.

Při vybočení mimo vyznačenou trať bude závodník diskvalifikován.

Za nesportovní chování může být závodník diskvalifikován. Za toto chování je považována hrubost nebo úmyslné najetí do soupeře s cílem jeho vytlačení z vyznačené trati.

Protest proti výsledku lze podat ihned v cíli u hlavního rozhodčího současně se složením poplatku 500,- Kč. Protest bude následně projednán organizačním výborem.

Závod je určen pouze pro závodníky, kteří nejsou registrovaní ve Svazu lyžařů ČR (vyjma úseků: běh na lyžích a skok na lyžích), bez ohledu na to, zdali se závodník aktivně účastní nebo neúčastní závodů. Evidenci lze nalézt na www.czech-ski.com. Toto opatření platí také pro zahraniční závodníky registrovaných v obdobných organizacích jako SLČR.

Startovné je 100 Kč. K účasti závodu je nutno zakoupit jízdenku na vlek.

Všichni účastníci závodu soutěží na vlastní nebezpečí. Každý závodník je povinen mít přilbu a nejlépe chránič páteře. Organizátor závodu nezodpovídá za případná zranění a materiální poškození účastníků soutěže či třetích osob.

Přihlášením do účastníci souhlasí se zveřejněním fotografií a videí ze závodu na webových stránkách a sociálních sítích.

Za organizační výbor Martin Pšurný a Roman Půček Kontakt: martin.psurny@gmail.com I tel.: 603 563 582

PARTNEŘI

Ski areál Jezerné naKOLOBCEzkopce DALLIN.CZ – půjčovna skútrů Valašsko